O mnie

Z wykształcenia jestem psychologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie oraz psychoterapeutą Gestalt. Kwalifikacje psychoterapeutyczne nabyłam w Instytucie Terapii Gestalt (ITG) w Krakowie, będącego pierwszą w Polsce organizacją szkolącą psychoterapeutów, która otrzymała akredytację EAP European Association for Psychoterapy I  EAGT Association for Gestalt Therapy.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w interwencji kryzysowej z osobami doświadczającymi przemocy domowej, żałoby oraz kryzysami sytuacyjnymi. 

Jestem współrealizatorką programu korekcyjno – edukacyjnego dla dorosłych, realizatorką programów psychoedukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz autorką grupy wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy.

Rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu interwencji kryzysowej, treningów terapeutycznych i warsztatów z zakresu psychoterapii.

W swojej pracy kieruję się przekonaniem, iż kontakt z drugim człowiekiem jest wspólną drogą, która prowadzi do rozwoju zarówno klienta jak i terapeutę.

32-700 Bochnia
ul. Poniatowskiego 34E

tel. 602-555-259
e-mail: ingak13@gmail.com

Gestalt Psychoterapia 2019 © Projekt i realizacja IdeaNOW